Licencjonowanie od 1 czerwca 2021 roku

Szanowni Państwo,

od ponad 14 lat rozwijamy oprogramowanie eZOZ, którego używacie w codziennej pracy związanej z niesieniem pomocy pacjentom oraz ich rodzinom. Każdego dnia staramy się na bieżąco realizować zmiany w oprogramowaniu wynikające nie tylko z wymogów prawnych, ale również z potrzeby ułatwienia pracy personelu medycznego i pomocniczego. Pragniemy podziękować za wszystkie cenne uwagi i sugestie pozwalające na ciągły rozwój naszej aplikacji. Jednocześnie chcemy nadal zapewniać wszystkim naszym Klientom obsługę na wysokim poziomie i bezpieczeństwo pod względem codziennej pracy i rozliczeń z NFZ.

Bieżąca sytuacja stawia jednak przed nami wyzwania, którym musimy sprostać. Wiążą się one m.in. z koniecznością podniesienia cen licencji wynikającą z poniższych faktów:

  • otoczenie rozliczeń z NFZ w Polsce staje się coraz bardziej skomplikowane, w związku z tym rośnie odpowiedzialność ciążąca po stronie naszej firmy oraz wymagany jest dynamiczny wzrost poziomu niezbędnej wiedzy nie tylko w zakresie produkcji oprogramowania, ale przede wszystkim w zakresie analityki przepisów i danych,
  • w ciągu ostatnich lat nastąpił bardzo gwałtowny rozwój szeroko pojmowanego eZdrowia, wprowadzono eZLA oraz elektroniczne zlecenie na środki ortopedyczne i pomocnicze,
  • w najbliższym czasie konieczne będą kolejne modyfikacje oprogramowania wynikające z dalszego rozwoju elektronicznej dokumentacji medycznej oraz sprawozdawania zdarzeń medycznych do platformy P1,
  • ostatnia zmiana cen licencji stanowiskowych miała miejsce ponad 11 lat temu – od tego czasu ceny nie były zmieniane nawet o wskaźnik inflacji, jednocześnie znacząco wzrosły obciążenia podatkowe oraz inne koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

W związku z tym od 1 czerwca bieżącego roku zmieniamy ceny za licencje stanowiskowe. Ceny za licencje funkcjonalne pozostają na niezmienionym poziomie.

Nowy cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz w postaci pliku PDF.

Jednocześnie bardzo zachęcamy podmioty lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej do uzyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia, które może wynosić nawet do 5200 zł dla każdego miejsca udzielania świadczeń. Chętnie podpowiemy jak uzyskać powyższe środki i przeznaczyć je na zakup licencji oprogramowania eZOZ.

Liczymy na zrozumienie i dalszą owocną współpracę, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.